sedy   sedy   oranzovy   sedy   sedy    
  Hlavní stránka   Ceník   Naše služby   Rozvrh sálů   Kontakt    Facebook 
 
 

Fitness studio, posilovna Poděbrady - naše služby

 
         

Fitness, kardiozóna a strečinková zóna

Fitness, kardiozóna a strečinková zóna
 

V plně klimatizované hale fitness o velikosti 480 m2 nabízíme 27 posilovacích stanovišť a 10 cardio stanovišť vybavených italskými stroji značky Panatta. Tyto nejnovější špičkové fitness a cardio stroje se prezentují především skvělou biomechanikou a snadným nastavením, které zvládnou i úplní začátečníci. Cardio zařízení jsou vybaveny mnoha tréninkovými programy, které Vám pomůžou k dosažení svých cílů a každý klient si může zvolit takový program, který vyhovuje právě jemu. Strečinková zóna je vhodná k nerušenému protažení.

   
         
  Sál na aerobní aktivity  

Sál na aerobní aktivity

 
   

Aerobní sál o rozloze 110 m2 je vybaven mnoha cvičebními pomůckami pro funkční trénink (TRX, BOSU, Kettlebelly, lodní lana, Steppery, Medicimbaly apod.). Pravidelně se tu konají hodiny Kruhového tréninku, Aerobiku, Piloxingu a v neposlední řadě i cvičení Seniorů.

 
         
 

Parkování přímo u Fitness

     
 

Mate možnost parkování přímo pod fitness centrem, kde každý klient může mít své vlastní parkovací místo. V případě zakoupení půlroční permanentky do Fitness nabízíme klientům možnost parkování v parkovacím domě s 50%-ti procentní slevou oproti standardnímu měsíčnímu poplatku. Měsíční částka tak činí 600,- Kč včetně DPH. Bližší informace přímo na recepci.

 
         
  Kavárna Poděbrady   Dětská herna  
         
 

Kavárna

 

Dětská herna

 
 

Naše kavárna je zásobena širokou zásobou fitness produktů značky Weider, USN, Olimp a Nutrend, ale náš profesionální a milý personál Vám rád připraví i lahodnou kávu. Dále si zde můžete zakoupit jakýkoliv nealkoholický nápoj či Fresh juice.
 

 

Dětská herna o rozloze 38 m2 je připravena pro děti všech věkových skupin. Dvě stěny jsou celoprosklené, takže rodiče mají permanentní přehled o činnosti svých dětí. Klouzačka, bazén s kuličkami, hračky, výtvarné pomůcky a stavebnice jsou samozřejmostí.

 
         
 

Profesionální trenér

   
 

Klienti Fitclubu EVO mohou využít služeb našeho kvalifikovaného fitness trenéra. Je možné si objednat společné cvičební hodiny pouze jednorázové, ale i zvolit komplexní program s trenérem, kdy se Vám bude trenér věnovat delší časové období, připraví program přímo pro Vaše tělo.

   
       
 

Ostatní služby

   
 

Dále nabízíme možnost využít služeb výživového poradce, který se věnuje stravovacímu a dietologickému poradenství.

   
         
 

Staňte se členem Fitclubu EVO

     
 

Stát se členem Fitclubu Evo není nic složitého. Stačí se pouze bezplatně zaregistrovat na recepci, kde získáte čipovou kartu (vratná záloha na kartu 50 Kč), díky které využíváte výhody našeho clubu. Čipová karta funguje jako nejmodernější platební karta, stačí si nabít Vaši kartu libovolnou částkou a využívat ji při vstupu či nákupu na baru. Další velká výhoda našeho členství je možnost on-line rezervace v cvičebních sálech, kde v případě jakékoliv změny jste informováni sms zprávou z naší recepce.

 
     
     
FitclubEVO Copyright © 2017 - FitclubEVO.cz - MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE